zaproszenia komunijne

Dobrze zaprojektowane zrobią odpowiednie wrażenie na przyszłych gościach na komunii naszego dziecka.

Aczkolwiek w jaki sposób wybrać kartkę? O tym i w skrócie o kartkach okolicznościowych przeczytasz w tym artykule.

Organizacja komunii

Organizacja komunii to dość spore wyzwanie dla rodziców dziecka, które na ową komunię się udaje. Sama organizacja obiado-kolacji zazwyczaj kończy się w restauracji, tak po prostu się przyjęło.

Jednak są też inne ważne sprawy, które już tak oczywiste nie są, a niestety wszystko kosztuje.

Ubranie dla dziecka- to kolejny oczywisty wydatek, nie licząc już strojów wieczorowych dla rodziców i rodzeństwa. Nie można też zapomnieć o zaproszeniach na komunię, jest to istotny element organizacji tego wydarzenia.
Przede wszystkim należy zaproszenie wręczyć osobiście lub przesłać pocztą odpowiednio wcześniej, aby każdy miał możliwość zorganizowania sobie czasu. Co do wyboru samej karty zaproszeniowej to warto postawić na coś oryginalnego, ale eleganckiego. Jest wiele sklepów umożliwiających wybór tekstu, czcionki, a nawet grafiki an kartce.

Przez to nasze zaproszenie zyska bardzo indywidualnego charakteru.

Komunia w Wikipedii

Pierwsza komunia święta ? uroczystość katolicka, w której podczas mszy świętej wierni po raz pierwszy przyjmują Eucharystię, czyli zgodnie z wyznawaną przez siebie wiarą prawdziwe ciało i krew Chrystusa pod postacią chleba.
Do pierwszej komunii świętej Kościół dopuszcza wiernych, którzy znają podstawowe prawdy wiary i rozumieją dokonującą się na mszy świętej transsubstancjację1. Pierwsza komunia święta jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla przyjmujących i ich rodzin, lecz również dla całej wspólnoty parafialnej.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pierwsza_komunia_święta

Kartka na komunię

zaproszenia komunijne Komunia to przede wszystkim jedno z najważniejszych dni zwłaszcza dla wierzących osób.

Jest to z pewnością dzień, w którym powinniśmy pokazać drugiej osobie jak bardzo nam zależy, aby przyjęła ten sakrament.

Właściwie w tym dniu to my musimy wykazać się inwencją i poprzez kartkę komunijną wyrazić nasze pełne wsparcie i życzyć dużo szczęścia.

Taki upominek ma pewno dla większości osób ma jedynie wartość sentymentalną jednak w tym dniu warto postawić na coś oryginalnego. Nie musimy ograniczać się tylko i wyłącznie do jakiś znanych szablonów.
Po co skoro mamy aż tyle różnych wzorów do wyboru.
Komunijne kartki muszą mieć obowiązkowo jakiś motyw związany z religią tylko wtedy tak naprawdę, mają one właściwe znaczenie. Design, czyli strona główna musi być czytelna. W ten sposób bez żadnego zwątpienia wiemy, że mamy do czynienia z kartką na komunię.

Ładnie wyglądająca kartka to idealny prezent w tym dniu.

.

Widok do druku:

zaproszenia komunijne